Veiklos gairės Spausdinti

2011 m. gegužės 27 dieną UAB „Utenos vandenys“ tapo Jungtinių Tautų Pasaulinio Susitarimo Tinklo nare. Tai reiškia, kad nuo šiol bendrovė yra Jungtinių Tautų Pasaulinio Susitarimo vystymo programos įgyvendinimo Lietuvoje dalimi. 

Priimdama šį sprendimą, įmonė siekia plėtoti savo socialinę atsakomybę, kurti saugią ir ekologiškai švarią aplinką, socialinę sanglaudą, skaidrią ir etišką verslo aplinką.

Susitarimo esmė – skatinti įmones veikti atsakingai: nedaryti žalos aplinkai, bendruomenei, kitiems verslams ir bendromis pastangomis su JT, valdžios institucijomis ir nevyriausybinėmis organizacijomis dalyvauti socialinių ir aplinkos apsaugos problemų sprendime, prisidėti prie visuomenės raidos ir ekonomikos augimo.

UAB „Utenos vandenys“, siekdama laikytis Jungtinių Tautų Pasaulinio Susitarimo 10 principų, kurie apima žmogaus ir darbuotojų teises, aplinkos apsaugą, kovą su korupcija, sudarė korupcijos prevencijos komisiją ir patvirtino korupcijos prevencijos programos įgyvendinimo planą.
Korupcijos prevencijos programa („Adobe PDF“ formato failas).

korupcijos prevencijos planas 2017-2018 („Adobe PDF“ formato failas).
Korupcijos prevencijos planas 2015-2016 („Adobe PDF“ formato failas).

Įmonės darbuotojai savo veikloje vadovaujasi Vidaus tvarkos taisyklėmis.UAB „Utenos vandenys“ įdiegtas standartas LST EN ISO 14001:2005. Aplinkos apsaugos vadybos sistemos.

Aplinkos apsaugos vadybos privalumai: 
  • - Sertifikuota aplinkos apsaugos vadybos sistema užtikrina:
          atitiktį aplinkos apsaugos teisiniams ir kitiems reikalavimams,
          taršos prevenciją,            
          nuolatinį aplinkos apsaugos situacijos gerinimą.
  • - Funkcionuojanti aplinkos apsaugos vadybos sistema leidžia sumažinti riziką aplinkai ir avarijų tikimybę.
  • - Suteikiant finansines garantijas bankai, draudimo kompanijos pirmenybę teikia aplinkos apsaugos riziką valdančioms organizacijoms.
  • - Prevencinių vadybos principų taikymas įgalina pagerinti aplinkos apsaugos situaciją mažinant gamybos kaštus, efektyviau naudojant išteklius.

 

 

 
< Atgal   Pirmyn >
Į pradžią  
Versija neįgaliesiems  
Puslapio struktūra