Paskatinimai ir apdovanojimai Spausdinti

SPARČIAUSIAI AUGANČIOS ĮMONĖS „GAZELĖS“ APDOVANOJIMAS

2016 metais, antrus metus iš eilės, UAB „Utenos vandenys“ suteiktas „Gazėlės“, sparčiausiai augančios bendrovės titulas. Į 2016-ųjų „Metų gazelės“ titulą pretendavo arti 4000 įmonių.

UAB „Utenos vandenys“ apdovanota 2015 metų „Gazelė“. „Gazelė“ - tai UAB „Verslo žinios“ projektas smulkiam ir vidutiniam verslui.

Žiūrėti „Gazelės“ apdovanojimą

Apie konkursą „Gazelė“
„Gazelės“ – augančios, lanksčios ir pelningos smulkios bei vidutinės bendrovės. Esminis kriterijus, kuris lemia nugalėtoją, yra apyvartos šuolis, tačiau vien jo neužtenka. Už augimo kriterijų ne mažiau svarbus ir skaidrumas bei viešumas: įmonė turi tvarkingai mokėti įstatymais numatytus mokesčius ir kasdienėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais. „Verslo žinių“ rengiamame konkurse dalyvauja bet kokios nuosavybės įmonės, kurios pradėjo veiklą ne vėliau kaip 2012 m. sausio 1 d. ir tais metais jų apyvarta buvo 0,29–40 mln. Eur.


ES FINANSUOJAMŲ PROJEKTŲ ĮGYVENDINIMO SKAIDRUMO INICIATYVA „JONVABALIAI“

UAB „Utenos vandenys“ prisijungė prie ES fondų lėšų naudojimo skaidrumo iniciatyvos „Jonvabaliai“. Užpildžius deklaracijas ir pateikus informaciją apie įgyvendintus projektus, už rezultatus įmonei suteikti penki jonvabalio ženklai - skaidrumo iniciatyvos simboliai.

Skaidrumas atsiranda tuomet, kai visa aktuali informacija yra prieinama ir suprantama visuomenei, kai atvirai skelbiama informacija apie veiklą ir prisiimami įsipareigojimai atsiskaityti visuomenei. Skaidrumo iniciatyva „Jonvabaliai“ – tai pagalba projektų vykdytojams, siekiantiems didesnio skaidrumo ES fondų lėšų naudojimo srityje.

Prie didesnio skaidrumo kūrimo gali prisidėti ne tik projektų vykdytojai, pasakodami apie ES lėšomis finansuojamus projektus. Skaidrumą didinti galime kiekvienas iš mūsų, domėdamasis, kaip naudojamos ES investicijos.ĮTEIKTAS RACIONALIAUSIAI ENERGIJĄ VARTOJANČIOS ĮMONĖS APDOVANOJIMAS

racionalaus_energijos_vartojimo_apdovanojimas.pdf
(straipsnis nukopijuotas iš GRYNAS.LT
Copyright © 2013 DELFI. All rights reserved.)

Utenos_vandenys_laimejo_zaliojo_protokolo_priza.pdf
(„Utenos diena“, 2013-03-02 Nr. 017 (1526)
Copyright © UAB "Utenos diena", 2013 m. Visos teisės saugomos.)

Utenos_vandenys_-_sekme_neatsitiktine.pdf
(straipsnis nukopijuotas iš „Utenos apskrities žinios
Copyright © UAB "Utenos Indra", 2013 m. Visos teisės saugomos.)

uz_racionalu_el_en_vartojima.pdf
(straipsnis nukopijuotas iš AB „LESTO
Copyright © AB "LESTO", 2013 m. Visos teisės saugomos.)


 
Į pradžią  
Versija neįgaliesiems  
Puslapio struktūra