Pranešimai
Gegužės 5-oji – Vandetvarkos darbuotojų diena Spausdinti

vandens-lasas.jpg

GEGUŽĖS 5-OJI – VANDENTVARKOS DARBUOTOJŲ DIENA 

 Pažvelk į vandens lašą ir Tu pamatysi pasaulį.
(Romėnų patarlė)


Nors vanduo trykšta iš žemės, tačiau tam, kad jis  pasiektų geriamojo vandens vartotoją veikia siurbliai, įrengimai, statomi vamzdynai, triūsia specialistai.  

Tik kasdieninio darbo dėka, įmonės viešojo vandens tiekimo teritorijoje, vandens vartotojai gali didžiuotis ir džiaugtis turėdami daug skanaus ir sveiko vandens iš čiaupo, o ežeruose ir upėse tyvuliuoja skaidrus vanduo.

Vanduo – vienas didžiausių mūsų valstybės turtų, kurio pavydi ne viena pasaulio valstybė. Vertinkime tai, be ko nei vienas iš mūsų negalėtume išgyventi – švarų vandenį.     

(Nuotrauka nukopijuota 15 min.lt. Vaizdai gali būti saugomi autorių teisių)

Skaitykite dienraštyje „Utenos diena“ staripsnį „Vanduo po mūsų kojomis“.

 

 
Pranešimas Pačkėnų gyvenvietės gyventojams Spausdinti

2018 m. balandžio 9 d. pradedama vandentiekio ir nuotekų tinklų statyba Pačkėnų kaime

Planuojamas darbų baigimo laikas – 2018 metų pabaiga.

Darbų metu galimi vandens tiekimo sutrikimai ir vandens kokybės pablogėjimas (drumstumas, padidėjęs geležies kiekis), atsiradęs dėl tiekimo svyravimų.

Kai tik bus pastatyti nauji vandentiekio ir nuotekų tinklai ir bus sudaryta galimybė prie jų prisijungti, kviečiame gyventojus kreiptis į UAB „Utenos vandenys“ 215 kabinetą dėl prisijungimo sąlygų gavimo. Kreipiantis būtina turėti žemės sklypo planą bei žemės nuosavybės dokumentą.

Be UAB Utenos vandenys” išduotų prisijungimo sąlygų griežtai draudžiama pradėti atšakų, skirtų prisijungimui prie centralizuoto vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemos, statybos darbus.

Dėl išsamesnės informacijos prašome atvykti į UAB „Utenos vandenys“ adresu: Vandenų g. 1 Naujasodžio k. Utenos r. 215 kab. arba pasiteirauti telefonu 8 389 65095, mob. 8 611 52606.

 
Pranešimai apie vandens tiekimo sutrikimus Spausdinti
Pranešimai apie vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo sutrikimus 
 

Sutrikimo adresas 

Nuo - iki  

Sutrikimo pobūdis

Vandens kokybės pasikeitimas

Rožių g., Trumpoji g. ir  Sodžiaus g.  nuo Nr. 1  iki  Nr.15,  Pačkėnų k., Utenos sen.

2018-05-15 d., 9.00−13.00 val.                          Gyventojus prašome iš anksto pasirūpinti vandens atsargomis. Vandens tiekimas bus nutrauktas dėl vandentiekio tinklų remonto Vandens paleidimo momentu, galimas laikinas vandens drumstumas

 

 

 

Skaityti toliau...
 
Kvietimas Šiaudinių kaimo gyventojams Spausdinti

Informuojame, kad Šiaudinių kaime Alyvų, Rugių, Švyturio gatvėse baigti nuotekų tinklų statybos darbai. Gyventojai, pasirašę įsipareigojimų sutartis dėl prisijungimo prie nuotekų tinklų, kviečiami atvykti į UAB „Utenos vandenys“ gauti prijungimo prie pastatytų nuotekų tinklų sąlygas. Pagal išduotas sąlygas iki 2018 m. rugsėjo 1 d. privačioje valdoje pasistatyti nuotekų išvadą ir su UAB „Utenos vandenys“ pasirašyti sutartį dėl nuotekų tvarkymo paslaugų teikimo.  

Atkreipiame dėmesį, kad nesudarius nuotekų tvarkymo paslaugų teikimo sutarties naudotis nuotekų tinklais griežtai draudžiama.

 
Dėl naujai pastatytų vandetvarkos objektų Spausdinti

(2015-05-27)

Užpalių miestelyje baigti pastatyti vandentiekio ir nuotekų tinklai, veikia rekonstruota nuotekų valykla. Gyventojus, kurie prisijungė prie naujai pastatytų tinklų, prašome atvykti į įmonę sudaryti paslaugų teikimo sutarties (2015-08-18).   

Utenos mieste SB „Jovaras“ baigti pastatyti vandentiekio ir nuotekų tinklai. Gyventojus, pasistačiusius tinklus iki gyvenamųjų namų, prašome atvykti pasiimti vandens apskaitos skaitiklį ir sudayti paslaugų teikimo sutartis (2015-05-27).

Vyžuonų miestelyje pastatyti vandentiekio ir nuotekų tinklai ir nuotekų valymo įrenginiai. Gyventojus, kurie prisijungė prie naujai pastatytų tinklų, prašome atvykti į įmonę sudaryti paslaugų teikimo sutarties.  

2015-03-26 Utenos rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. TS-57, UAB „Utenos vandenys“ perduotas valdyti ir tvarkyti Kaimynų kaimo ir Šiaudinių Senojo kaimo vandentiekio ūkis, įgytas įgyvendinus ES LEADER projektus.  Gyventojus prašome atvykti ir sudaryti vandens tiekimo paslaugų sutartis.

Atkočiškių k. Vilties ir Žaliojoje gatvėse, Grybelių k., A. Šapokos g., s./b. „Šilelis“, Sudeikių ir Tauragnų miesteliuose baigta vandentiekio ir nuotekų tinklų statyba. Sudeikių ir Tauragnų miesteliuose baigta nuotekų valyklų statyba. Gyventojus, kurie prisijungė prie naujai pastatytų tinklų, prašome atvykti į įmonę sudaryti paslaugų teikimo sutarties.  

Perjungiant esamus ar prijungiant naujus vartotojus prie naujai pastatytų tinklų, galimi vandens tiekimo sutrikimai. Gyventojų atsiprašome už laikinus nepatogumus. Tikimės supratingo ir geranoriško bendradarbiavimo!

 
<< Pradžia < Atgal 1 2 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 1 - 9 iš 11
Į pradžią  
Standartinė versija  
Puslapio struktūra