Naujienos
Vandentiekio ir nuotekų infrastruktūros plėtra Spausdinti
2018 m. gegužės 11 d. Lietuvos Aukščiauiasis teismas nutraukė atviro konkurso „Utenos dumblo apdorojimo įrenginių statyba“ pirkimo procedūras. Pirkimas nutraukrtas kilus ginčui dėl materialios teisės normų, reglamentuojančių maksimalios pirkimo kainos nustatymą, aiškinimo ir taikymo. 

2017-10-09 gautas Statybos leidimas Nr. LSNS-95-171009-00044 vandentiekio ir nuotekų tinklų statybai Jasonių kaime ir Jasonių sodų bendrijose. Rangovas „Panežio ryšių statyba“ statybos darbus pradeda spalio 17 d. Darbus numatyta užbaigti 2018 m. gruodžio 27 d.
2016 m. gruodžio 16 d. sudaryta rangos darbų sutartis su įmone UAB „Panevėžio ryšių statyba“, kuri atliks  projektavimo ir statybos darbus Jasonių gyvenvietės prijungimui prie Utenos miesto vandentiekio ir nuotekų tinklų. Darbus planuojama atlikti per 2 metus. Skaityti plačiau...

UAB „Utenos vandenys" 2016 m. lapkričio 21 d. pateikė paraišką įgyvendinančiai institucijai Aplinkos projektų valdymo agentūrai dėl finansavimo projektui „Utenos dumblo apdorojimo įrenginių statyba". Skaityti plačiau...

 
„Gazelė“ įteikta UAB „Utenos vandenys“ Spausdinti

Antrus metus iš eilės UAB „Utenos vandenys“ suteiktas „Gazėlės“, sparčiausiai augančios bendrovės titulas. Į 2016-ųjų „Metų gazelės“ titulą pretendavo arti 4000 įmonių.

UAB „Utenos vandenys“ apdovanota 2015 metų „Gazelė“. „Gazelė“ - tai UAB „Verslo žinios“ projektas smulkiam ir vidutiniam verslui.

Žiūrėti „Gazelės“ apdovanojmą

Apie konkursą „Gazelė“
„Gazelės“ – augančios, lanksčios ir pelningos smulkios bei vidutinės bendrovės. Esminis kriterijus, kuris lemia nugalėtoją, yra apyvartos šuolis, tačiau vien jo neužtenka. Už augimo kriterijų ne mažiau svarbus ir skaidrumas bei viešumas: įmonė turi tvarkingai mokėti įstatymais numatytus mokesčius ir kasdienėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais. „Verslo žinių“ rengiamame konkurse dalyvauja bet kokios nuosavybės įmonės, kurios pradėjo veiklą ne vėliau kaip 2012 m. sausio 1 d. ir tais metais jų apyvarta buvo 0,29–40 mln. Eur.
 
Veiklos licencija Spausdinti

Utenos rarojo savivaldybės taryba 2015 m. rugjūčio 27 d. sprendimu Nr. TS-228, paskyrė UAB „Utenos vandenys“ viešuoju geriamojo vandens tiekėju ir nuotekų tvarkytoju Utenos rajono savivaldybės viešojo geriamojo vandens tiekimo teritorijoje.

Utenos rajono savivaldybės tarybos sprendimas

UAB „Utenos vandenys“ išduota geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo veiklos licecencija. Licenciją išdavė Valstybinė kainų ir energetikos komisija 2015 m. gegužės 15 d. nutarimu Nr. 03-318. Licencijuota teritorija...

 
Skaidrumo iniciatyva Spausdinti

UAB „Utenos vandenys“ prisijungė prie ES fondų lėšų naudojimo skaidrumo iniciatyvos „Jonvabaliai“. Už rezultatus UAB „Utenos vandenys“ suteikti penki jonvabaliai - skaidrumo iniciatyvos simboliai.
Skaityti toliau...

 

 
Vartotojų apklausa Spausdinti

Kviečiame dalyvauti apklausoje apie įmonės tiekiamų paslaugų kokybę.  Įvertinus apklausos rezultatus, padarysime išvadas savo veikloje. Jūsų nuomonė svarbi mūsų tobulėjimui.

Anoniminės apklausos anketą rasite adresu:

http://www.manoapklausa.lt/apklausa/963395030/1/

  ___________________________________________________________________

Gerbiami vartotojai, gyvenantys individualiuose namuose, primename, kad nuo 2016 metų kovo mėn.  Utenos mieste panaikintos bendros pašto dėžutės, esančios gatvėse (savivaldybės pranešimas).
Norintys gauti sąskaitas į pašto dėžutes, turi jas įsirengti pagal pašto įstatymo 10 straipsnio 6 dalyje nurodytus reikalavimus. Jei pašto dėžutės neatitiks šių reikalavimų, pretenzijos dėl nepristatytų sąskaitų nebus priimamos. Taip pat primename, kad sąskaitas galite gauti ir elektroniniu paštu. Jums tereikia užpildyti prašymą ir jį pateikti mums. Prašymas čia.

 

 
Į pradžią  
Standartinė versija  
Puslapio struktūra